WP Wydarzenie specjalne Partner wydania
WP Wydarzenie specjalne Partner wydania logo TOUS

Biżuteria, która podkreśli twoją osobowość

Partner wydania logo TOUS
Biżuteria to nie tylko piękny dodatek do stylizacji. Odpowiednio dobrane akcesoria potrafią podkreślić nasz charakter. Perły dla entuzjastek klasycznych dodatków, duże barwne kolie dla kobiet pewnych siebie i proste formy dla skromnych minimalistek. Biżuteria Tous wykonywana jest ze szczególną dbałością o szczegóły - tutaj żaden wzór nie jest bez znaczenia.

1. Dla odważnych

Co dla współczesnej kobiety oznacza bycie odważną? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Może to podejmowanie nietypowych decyzji zawodowych, ekscentryczny look, stawianie czoła przeciwnościom losu, czy życiowa niezależność. Jedno jest pewne - odważną e kobietę można zauważyć w oka mgnieniu. Jeśli jesteś pewna siebie, koniecznie dobierz do swojego charakteru barwną, maksymalistyczną biżuterię. Idealnie sprawdzi się długi naszyjnik z kamieniami szlachetnymi z kolekcji Tous Oceaan. Jeśli wolisz złoto, zerknij na duże, plecione bransoletki z kolekcji HAV.

2. Dla fanek klasyki

Nie dla ciebie ciągle zmieniające się trendy, kolorowe koraliki i eksperymenty? Inspiruje cię styl gwiazd takich jak Marilyn Monroe, czy Audrey Hepburn? Jeśli wolisz postawić na klasyczne dodatki, które będą zawsze modne, mamy dla ciebie idealną selekcję biżuterii. Zaczynając od pereł przez minimalistyczne kolczyki po delikatne łańcuszki.

3. Dla optymistek

Optymistki zawsze widzą świat w jasnych barwach, znajdują wyjście z każdej sytuacji i akceptują swój los. Ich biżuteria musi oddawać energię, która je otacza - niebanalną i kolorową. Optymistki powinny łączyć ze sobą różne dodatki w stylu mix & match. W tym sezonie mówimy "tak" zestawom pierścionków z kolorowym oczkiem. Są oryginalne, stylowe i niezwykle efektowne.

4. Dla ambitnych

Lubisz podejmować ryzyko i piąć się na szczycie zawodowej drabiny? Ciągle potrzebujesz nowych wyzwań? W stylizacjach ambitnej kobiety, jedno jest najważniejsze - elegancki zegarek. Doda profesjonalizmu i zapewni, że nigdy nie spóźnisz się na ważne spotkanie.